Lähtölistat 1-tason kouluratsastuskilpailut 15.3

Luokka 1 - Koulu Helppo C:1. 2000
HeC:1 (2000)
Koljonvirran ratsastajat ry
Koljonvirta Cupin b-sarjan 1. osakilpailu
13 ilmoittautuminen
Tuomari C: Katri Hiltunen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSuku 
1Kaisla KurkelaGustava
11:00Koljonvirran Ratsastajat ryTuntematon Ori 
2Elina LämsäViivian
 Koljonvirran Ratsastajat ryTotilo - Vinkaus 
3Ramona JanatuinenKoskenkukan Liekki
 Koljonvirran Ratsastajat rySumiainen - Lerkkana 
4Juulia SahlströmKaris II
 Koljonvirran Ratsastajat ry  
5Anna-Mari EskelinenMerano
 Koljonvirran Ratsastajat ryWartung - Town And Country XX 
6Päivi KallionpääJesmiinala
 Lapinlahden Ratsastusseura ryAnton H - Resori 
Tauko15 min
7Anna-Maija MansikkalaKihin Kiilto
11:51Koljonvirran Ratsastajat ryKihin-Muisto - Toto 
8Anna-Kaisa SäisäGustava
 Koljonvirran Ratsastajat ryTuntematon Ori 
9Anne NissinenJack The Ripper
 Koljonvirran Ratsastajat ryKwazar - Fair Turn XX 
10Hanna HaverinenPlatins
 Koljonvirran Ratsastajat ryTuntematon Ori 
11Reetta KaarakainenHellutar
 Koljonvirran Ratsastajat ry  
12Mirella HynninenAnts
 Koljonvirran Ratsastajat ryAndo - Topper 
13Ronja JanatuinenVektorin Maine
 Koljonvirran Ratsastajat ryI.P. Vektori - K.K. Kössi 
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo B, K.N.Special 2009
Helppo B K.N. Special (2009)
Koljonvirran ratsastajat ry
Koljonvirta Cupin b-sarjan 1. osakilpailu
21 ilmoittautuminen
Tuomari C: Katri Hiltunen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSuku 
1Niina MäkinenAnts
12:45Koljonvirran Ratsastajat ryAndo - Topper 
2Kaisa-Reeta EskelinenHellutar
 Koljonvirran Ratsastajat ryLennon-Ryhti - V.T. Ajatus 
3Emilia HytönenPlatins
 Koljonvirran Ratsastajat ryTuntematon Ori 
4Salla-Mari TuorilainenRamses Al Sabah
 Iisalmen Ratsastajat ryWildzang's Sundancer 17 W - Faisal SE ox STS 
5Mirva JanatuinenVektorin Maine
 Koljonvirran Ratsastajat ryI.P. Vektori - K.K. Kössi 
6Pinja RantonenJack the Ripper
 AVOIN  
7Rosanna BlinnikkaVaiperis
 Koljonvirran Ratsastajat rySurprise - Emsas xx 
Tauko15 min
8Mari KauppinenSeppälän Lasse
13:49Koljonvirran Ratsastajat ryMenni - Poika-Siro 
9Anne-Mari RantalaAriola
 Kiuruveden Ratsastajat ry  
10Emmiina PekkarinenBolivar II
 Kuopion Ratsastajat ryPalladium SOV 105 - Bastejs 
11Miia RissanenLimbo
 Koljonvirran Ratsastajat ryLando - Helter 
12Kirsi SuihkonenLandini
 Hurma Riders Maaninka ryLandcruiser - Boreas 
13Minna IkonenAldato Furioso I-6 Femina
 Koljonvirran Ratsastajat ryAldato Furioso-182 - 1294 Aldato-94 (VII.tm) 
14Arja JänttiTresor
 Pielaveden Ratsastajat ry  
Tauko15 min
15Marja PyykkönenR's Ballerino
14:53Kiuruveden Ratsastajat ry  
16Sanni NiiranenHennylän Ruska
 Kiuruveden Ratsastajat ryHelinän Ari - Liipan-Lukko 
17Sina NisulaLeegia
 Koljonvirran Ratsastajat ryLando - Diskor 
18Anna LähdePeikon Tuli
 Kuopion Ratsastajat ryÖrkki-Peikko - Vokun Viima 
19Jenni PartanenLoisteen Tähti
 Koljonvirran Ratsastajat ry  
20Salla-Mari TuorilainenSamantha IV
 Iisalmen Ratsastajat ryBayus - Calando 
21Katriina PasanenCreston
 Kiuruveden Ratsastajat ryCranach - Drosselklang II 
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A:10 2011
Helppo A:10 (2011)
Avoin kaikille
6 ilmoittautuminen
Tuomari C: Katri Hiltunen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSuku 
1Mirva JanatuinenKoskenkukan Liekki
16:05Koljonvirran Ratsastajat rySumiainen - Lerkkana 
2Terhi MattilaPeikon Tuli
 Suomenratsut ryÖrkki-Peikko - Vokun Viima 
3Henna BjörkbackaCorrida Greja
 Kokkolan Urheiluratsastajat ryCattio - Guido 
4Tiina DahlgrenCreston
 Koljonvirran Ratsastajat ryCranach - Drosselklang II 
5Kirsi RönkäPipoli
 Team Ratsuniemi Trn ryPilven Poika - Rysykkä 
6Mia RönkköViivian
 Koljonvirran Ratsastajat ryTotilo - Vinkaus 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport